Доступні способи оплати

Покупці інтернет-магазину ВСІ ЗАПЧАСТИНИ можуть оплатити замовлення будь-яким із наведених нижче способів. Кожен з них гарантує оперативне та надійне відправлення оплати одержувачу. Будь ласка, зверніть увагу, що не допускається оплата замовлення кількома способами одночасно.

Кредитна картка

 • Visa
  Visa
 • MasterCard
  MasterCard

Банківський переказ

 • PrivatBank
  ПриватБанк
 • Ощадбанк
  Ощадбанк
 • Raiffeisen Bank Aval
  Райффайзен Банк Аваль
 • Безготівковий розрахунок
  Безготівковий розрахунок

Оплата готівкою

 • Оплата готівкою

Післяплата

 • Післяплата

Вибір способу оплати

Вибравши один або декілька продуктів із нашого каталогу, натисніть кнопку "Купити", щоб покласти їх в свій кошик. Після заповнення даних, необхідних для відправки товару, та вибору служби доставки, система спрямує вас на перелік доступних платіжних систем. На цій сторінці міститься детальна інформація про кожен із способів оплати, а також можливі додаткові комісії.  

Підтвердження замовлення

Після прийняття замовлення компанія ВСІ ЗАПЧАСТИНИ відправить вам лист-підтвердження з детальною інформацією про ваше замовлення та усією необхідною інформацією про оплату. Тому, при оформленні замовлення просимо вас вказувати точну адресу електронної пошти.

Оплата через банківський переказ

Оплату можна здійснити в касі відділення будь-якого банку. Для юридичних осіб можлива оплата в формі безготівкового розрахунку (тільки для придбання товару з категорії Обладнання для ремонту). Детальнішу інформацію ми повідомимо вам в електронному листі. Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Детальніше про оплату на розрахунковий рахунок.

Оплата кредитною карткою. Електронні перекази

Якщо при оформленні замовлення на нашому сайті ви обрали один із методів електронних платежів  або оплату з допомогою Visa \ MasterCard, система автоматично переспрямує вас на сторінку відповідної платіжної системи.

Оплата готівкою

Своє замовлення ви можете оплатити при отриманні у будь-якому з міст, де відкриті наші представництва. Оплата приймається лише в національній валюті.

Післяплата

Ви також можете скористатись способом оплати "післяплата". Розрахунок післяплатою здійснюється при отриманні товару на складі (або за конкретною адресою при адресній доставці). Комісію за переказ сплачує покупець, розмір комісії залежить від вибраної служби доставки.


Заходи безпеки

Компанія ВСІ ЗАПЧАСТИНИ приділяє значну увагу безпеці всієї конфіденційної інформації, яку надають клієнти нашого магазину при оформленні замовлення. Ми використовуємо протокол захищеної передачі даних через Інтернет  (SSL), що повністю відповідає міжнародним вимогам безпеки електронної торгівлі. Щоб запобігти будь-якому несанкціонованому втручанню, усі замовлення шифруються.

Додаткова комісія

Загальна вартість замовлення складається з: вартостість товару на день замовлення, витрат на доставку і комісії платіжної системи.

Пересилаючи  платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Ми надсилаєм клієнту лише повністю оплачене замовлення.

Повернення товару і грошове відшкодування

Компанія ВСІ ЗАПЧАСТИНИ невпинно працює над покращенням обслуговування в нашому магазині, і ми готові надати кожному покупцю детальну інформацію щодо продукту, який він хоче придбати. Будь ласка, зверніть увагу, що рішення щодо грошових відшкодувань приймає адміністрація індивідуально для кожного окремого випадку. Повернути придбаний товар можна тільки після нашого письмового повідомлення про можливість грошового відшкодування.

Поверненню підлягає тільки повністю укомплектований товар в оригінальному упакуванні.

Витрати на доставку і повернення товару оплачує виключно покупець. Таким чином, суму грошового відшкодування становить різниця між вартістю замовлення і витрат на його доставку.

Більш детальну інформацію про грошове відшкодування і повернення товару можна прочитати на сторінці про гарантійні зобов'язання.

Компанія ВСІ ЗАПЧАСТИНИ пропонує новий сервіс по роботі з рекламаціями, спрямований на пришвидшення вирішення питань заміни і повернення товару. Нова система надає можливість оформлювати повернення не лише бракованих товарів, але й товарів належної якості, які просто вам не підійшли. Детальніша інформація на нашому сайті у статті "Як правильно повернути товар".


 
Чат з продажу
sales@all-spares.ua
Мобільна версія
Українська
Темним підсвічуванням виділені склади, на яких є товар.
К - Наявність товарів на складі Київ
Л - Наявність товарів на складі Львів
Х - Наявність товарів на складі Харків
Д - Наявність товарів на складі Дніпро