• Статті та відео

  • Технічні статті

06.02.2019Мода майбутнього – що поєднує смартфон та одягЩо спільного між смартфоном, одягом, спортом, медициною та армією? Відповідь доволі проста – смарт-одяг. Мати розумні речі модно – розумний будинок, розумні годинник, розумний автомобіль, розумний телефон і, звичайно ж, розумний одяг. Кожен день розробники намагаються зробити звичайну річ розумною, а наше життя простішим. Цікаво, яка річ буде наступною у черзі за розумом?28.12.2018Топ 5 смартфонів 2018 рокуУ цій статті ми розповімо про 5 моделей смартфонів, які заслуговують на звання найкращих смартфонів 2018 року.29.11.2018Топ 7 виробників дисплеїв для смартфонів99% дисплеїв та інших запчастин для смартфонів, планшетів, ноутбуків тощо сьогодні виробляються в Китаї. У цій статті ми розставимо всі крапки над і, щоб зрозуміти, хто ж займається виробництвом дисплеїв насправді.
 
Чат з продажу
sales@all-spares.ua
Мобільна версія
Українська

Все про проект ВСІ ЗАПЧАСТИНИ

ВСІ ЗАПЧАСТИНИ - перший гуртовий інтернет-магазин …
Детальніше

ВСІ ЗАПЧАСТИНИ - перший гуртовий інтернет-магазин запчастин для ремонту електроніки. Проект ВСІ ЗАПЧАСТИНИ спеціально розроблений для клієнтів, які бажають купувати гуртом. Зареєструвавшись на нашому сайті, ви не тільки зможете купувати запчастини для ремонту електроніки за вигідними цінами, а й отримаєте можливість користуватися різноманітними перевагами. Магазин ВСІ ЗАПЧАСТИНИ пропонує найкращі товари безпосередньо від виробника:

  • запчастини для мобільних телефонів і комунікаторів;
  • запчастини для фотоапаратів та цифрових відеокамер;
  • запчастини для ігрових приставок;
  • запчастини для ноутбуків, планшетів, електронних книг, автомобільних навігаторів та MP3-плеєрів;
  • аксесуари для мобільних телефонів.

В інтернет-магазині ВСІ ЗАПЧАСТИНИ ви можете купити як оригінальні деталі, так і якісні копії, а також запчастини для китайських телефонів. Купуйте онлайн найкращі запчастини для мобільних телефонів таких брендів як: Apple, Nokia, Motorola, Samsung, HTC, LG. Продаж запчастин для ремонту мобільних телефонів – це наша безпосередня спеціалізація, тому у нас на сайті ви зможете придбати оригінальні шлейфи, корпуси, дисплеї, сенсорні екрани, клавіатури та інші деталідля мобільних телефонів або їх якісні копії. Асортимент запчастин для ремонту мобільних телефонів постійно оновлюється.У нас ви знайдете безліч новинок за найкращими цінами, а саме дисплеї для телефонів, шлейфи для телефонів, корпуси для телефонів.

Також ми пропонуємо широкий асортимент інших запчастин для електроніки. Ви можете замовити у нас якісні запчастини для Canon, Fujifilm, Kodak, Nikon, Olympus, Panasonic, Samsung, Sony та ін для ремонту цифрової фото- та відеотехніки. Лище у в нас ви можете купити за доступними цінами запчастини для ноутбуків та ігрових приставок.

Гуртові та роздрібні покупці можуть легко і швидко оформити замовлення і придбати запчастини для електроніки за низькими цінами, значно дешевше, ніж в інших інтернет-магазинах. Постійно діє гнучка система знижок на певні групи товарів. Ми пропонуємо необмежений доступ до вашого облікового запису, широкий асортимент товарів. Повірте, ви будете задоволені покупками!

Ви можете замовити товари з доставкою або забрати покупку в одному з наших регіональних офісів у Києві, Львові, Харкові чи Дніпрі.

ВСІ ЗАПЧАСТИНИ - перший гуртовий інтернет-магазин …
Зручна оплата
Темним підсвічуванням виділені склади, на яких є товар.
К - Наявність товарів на складі Київ
Л - Наявність товарів на складі Львів
Х - Наявність товарів на складі Харків
Д - Наявність товарів на складі Дніпро