Які бувають тримачі для смартфонів і як вибрати найкращий

Комусь може видатися, що тримач для смартфона – це зовсім непотрібна річ і даремна трата грошей. Багато хто з клієнтів не знає, як правильно підібрати цей аксесуар, тому вони часто сумніваються, чи варто взагалі купувати тримач. Аби розвіяти такі сумніви, ми розповімо, чому усе-таки потрібно мати в запасі хоча б один такий девайс, і на які характеристики слід звернути увагу.

Де використовують тримачі

Слово "тримач" саме за себе говорить – це аксесуар, який має фіксатор (затискач, магніт), за допомогою якого кріпиться смартфон або планшет.

99% тримачів використовуються в автомобілях. Адже часто в машині просто немає місця для надійного зберігання телефона. Якщо його, наприклад, покласти на панель або поличку, він може легко зісковзнути і розбитися під час руху автомобіля. Саме у цьому і полягала першочергова функція тримача – вберегти телефон від падіння. Після появи крихких і дорогих смартфонів це питання стало актуальним, як ніколи.

Завдяки сучасним програмним застосункам і доступу до Інтернету смартфони почали виконувати роль навігаторів, відеореєстраторів та телевізорів в автомобілях і велосипедах. І тоді виникла потреба в тих самих тримачах, але з різними типами кріплення.

Згодом у світі телекомунікацій зросла популярність вбудованих у телефон камер. Як результат, смартфони почали використовувати як альтернативу фотоапаратам. Далі виникла потреба у стабілізації камери, і вирішити цю проблему допомогли тримачі (всім відомий приклад – селфі-палиця).

Також є тримачі, які використовують як настільні підставки для телефонів. Вони користуються популярністю у сучасних домогосподарок: смартфон кріпиться на тримач на столі, і тоді дуже зручно дивитися фільм, читати рецепт або телефонувати подрузі, готуючи вечерю на кухні. У цьому разі і руки залишаються вільними, і телефон точно не впаде в киплячу воду.

Головні характеристики тримачів

Щоб правильно підібрати тримач, потрібно чітко визначити його майбутнє місце розташування.

За способом кріплення тримачі діляться на такі типи:

    Тримач для телефона на дефлектор
  • на дефлектор – цей тип має спеціальне хрестоподібне кріплення, яке щільно заходить на будь-який дефлектор у салоні автомобіля. Тримачі на дефлектор універсальні і підходять для всіх марок авто.
  • Тримач для телефона на вакуумний присосок
  • на вакуумний присосок – тримач кріпиться на вакуумний присосок до лобового скла або на панель приладів. Тримачі з вакуумним присоском використовують не лише в автомобілях, але і на звичайних столах у побуті або на роботі.
  • Тримач для телефона на клейкій основі
  • на клейку основу – під клейкою основою йдеться про двосторонній скотч, найчастіше марки 3М. Тримач на клейкій основі універсальний, і його можна прикріпити на будь-які поверхні, куди приклеюється скотч.
    Тримач для телефона на CD-слот
  • на CD-слот – сьогодні багато автомобілів штатно обладнані слотом для СD. Але зараз практично всі використовують флешки і SD-карти пам'яті. Розробники тримачів вигадали класне і практичне застосування для непотрібного СD-слота. Вони зробили спеціальне кріплення, яке вставляється саме в проріз для диска. Це доволі зручно, адже якщо там розмістити телефон, він не буде плутатися під руками або відволікати від панелі приладів. А якщо усе-таки вам захочеться послухати улюблений диск, то тримач можна легко зняти.
  • Тримач для телефона на подголівник
  • на підголівник – незамінний тримач для батьків, які часто возять дітей в автомобілі, або для тих, хто багато подорожує. Він легко кріпиться на підголівник і дозволяє зробити зі смартфона зручний мінітелевізор.
  • Тримач для телефона на дзеркало заднього виду
  • на дзеркало заднього виду – спеціальне кріплення дає змогу закріпити смартфон під дзеркалом заднього виду. Таке розташування виглядає зручним, оскільки телефон знаходиться практично перед очима. Але є й зворотний бік медалі – він може відволікати увагу водія від дороги, що доволі небезпечно. Якщо вже використовувати такий тримач, то швидше для пасажира.
  • Тримач для телефона на протисонячний козирок
  • на протисонячний козирок – цей тримач призначений радше для пасажирів, ніж для водіїв. Водієві дивитися на козирок під час керування авто буде і незручно, і небезпечно. Пасажир може легко користуватися таким тримачем, але якщо йому захочеться опустити козирок, то смартфон доведеться зняти. Ще один мінус таких тримачів – вага. Не всі козирки зможуть витримати вагу телефона і тримача і будуть постійно опускатися, особливо під час руху по поганій дорозі.
  • Тримач для телефона на кермо
  • на кермо – доволі специфічний тримач зі своїми плюсами і мінусами. Серед плюсів: смартфон прямо перед очима, з таким тримачем зручно спілкуватися телефоном через гучний зв'язок (смартфон розташований доволі близько до водія, отже співрозмовника добре чути). З мінусів: кермо потрібно постійно обертати, а з ним обертається й кріплення, тому зарядити такий телефон не вдасться. Ви просто не зможете під'єднати кабель зарядки, а якщо навіть і під’єднаєте кабель до телефона, то рано чи пізно вирвете його з гнізда. Також він частково закриває панель приладів, і є велика ймовірність не зауважити, що засвітилася піктограма, яка сигналізує про аварійний стан автомобіля.
  • Тримач для телефона у прикурювач
  • у прикурювач – доволі цікавий тип тримача. У ньому передбачено і тримач, і вихід для гнізда прикурювача. Якщо користуватися смартфоном як навігатором, то цей тримач не підійде, він просто буде незручним. Але використовувати його лише для того, щоб телефон не мігрував у салоні – доволі непоганий варіант. Телефон близько під рукою і не відволікає водія, а ще в таких тримачах часто є USB-роз'єм, до якого можна під'єднати кабель і зарядити девайс.
  • Тримач для телефона в підсклянник
  • у підсклянник – тримач складається з туби з ніжкою, на якій розташований затискач або магніт. Щоб туба увійшла у будь-який підсклянник, її треба відрегулювати за допомогою розпірних лапок. Обираючи цей тримач, зверніть увагу, що підсклянник завжди буде зайнятий, тобто якщо він у вас в машині один, то і зовсім залишитеся без нього. Втім, є спеціальні моделі, в яких є додаткові кріплення, що виконують роль підсклянника.
  • Тримач для телефона на кільце (попсокет)
  • на кільце (попсокет) – тримач, який кріпиться на палець. Так-так, ви все правильно зрозуміли, саме на палець. Використовують його здебільшого, щоб було зручно тримати телефон, коли робите селфі. Також кільце тримача можна використовувати як підставку.

Не менш важливу роль під час вибору тримача відіграє спосіб кріплення смартфона. Від цього залежать саме розміри тримача. Якщо в салоні авто мало місця або у вас невеликий стіл, краще брати магнітний тримач. Якщо місця достатньо і хочеться красивий тримач, вам підійде механічний або автоматичний.

Всі тримачі за способом кріплення діляться на:

    Тримач для телефона магнітний
  • магнітні – це найпоширеніший спосіб кріплення смартфона до тримача. Один магніт вбудований у сам тримач, а другий йде в комплекті і приклеюється до смартфона або чохла. Магніти притягуються один до одного, і телефон надійно фіксується на тримачі. Чимало водіїв віддають перевагу саме такому кріпленню, адже воно найзручніше – телефон просто кладеться на тримач і знімається з нього. Немає потреби щось стискати або розтискати.
  • Тримач для телефона з механічним затискачем
  • з механічним затискачем – багато хто вважає, що це найнадійніший спосіб кріплення. Телефон притискають до нижнього фіксатора тримача, а два бічні автоматично стискають його з боків. Пристрій дійсно надійно фіксується, але діставати його з такого фіксатора спершу незвично і незручно, адже потрібно прикладати силу. Є моделі, які мають спеціальну кнопку для зняття телефона. Натискаєте її, і затискачі автоматично розкриваються.
  • Тримач для телефона з автоматичним електромеханічним затискачем
  • з автоматичним електромеханічним затискачем – тримач з автоматичним затискачем має вбудований давач руху. Він відкриває кріплення тримача, коли ви підносите до нього телефон, і також автоматично закриває кріплення, коли телефон вже стоїть у тримачі. Доволі часто тримачі з автоматичним затискачем мають бездротову зарядку. Варто звернути увагу, що такі тримачі потребують живлення, тому їх потрібно під’єднувати до прикурювача.
  • скотч – цей спосіб кріплення переважно використовується в попсокетах. Двосторонній скотч кріпиться однією стороною на тримач, а іншою – до телефона або чохла.

    Вибір тримача – це завжди індивідуальне вподобання, і рішення залишається за користувачем. У цій статті ми детально описали всі популярні варіанти і розповіли, як і де їх використовують, і тепер ви зможете вибрати найбільш зручний і корисний тримач. На сайті ВСІ ЗАПЧАСТИНИ в розділі Тримачі є чимало цікавих варіантів цього нехитрого пристрою, який може стати вашим незамінним помічником. Бережіть смартфони – купуйте тримачі!

    Команда ВСІ ЗАПЧАСТИНИ
    Копіювання матеріалів з сайту all-spares.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.
Чат з продажів
 Онлайн чат у мережі
Контакти
Телефон:
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти