Виготовлено у Китаї - а що ж це означає?

Сьогодні надпис Made in China зустрічається практично на кожному виробі, і всім вже давно відомий переклад цього маркування - «виготовлено у Китаї».

А чи ви коли-небудь задумувались, що ж означає ця фраза?

 Зроблено в Китаї

Більшість відразу висуває вердикт і говорить, що річ з таким маркуванням або поганої якості, або другого ґатунку, і взагалі потрібно купувати речі тільки від виробника. Давайте не робитимемо поспішних висновків!

Попереджаю, що в ця стаття, в основному, стосуватимуться сфери електроніки, мобільних пристроїв та запчастин.

Розпочнемо з фрази «брендовий товар» або «товар від виробника». Більшість споживачів, коли бачать надпис, що позначає товар, виготовлений у Китаї, думають, що дана продукція поганої якості, або товар є простою підробкою! Насправді усе навпаки.

На сьогодні Китай - один із лідерів розвитку серед країн світової економіки. Самі ж китайці зарекомендували себе як дуже працелюбна нація. Але один і з секретів полягає у тому, що найдешевша робоча сила на світовому ринку знаходиться саме в цій країні. Бізнесмени та політики роблять все можливе, щоб країна та її промислові товари максимально заповнювали світовий ринок. Сьогодні китайські виробники докладають багато зусиль, щоб позбавитись тавра «дешевизна, аналог, небезпечно», підняти ціни на свою продукцію та вийти на рівень якості і ціни європейців.

Завод в Китаї

Як доказ візьмемо, для прикладу, корпорацію Apple, продукція якої прославлена у цілому світі. При словах iPhone, iPad у всіх виникає асоціація з США, але тут доведеться вас розчарувати. Розробка, фінансування і просування продукції на ринку - всі ці процеси відбуваються у США, а ось безпосереднє виробництво продукції знаходиться у Китаї! Водночас, нікому не приходить в голову називати iPhone Apple китайською підробкою! Випуск продукції на території Піднебесної ведуть такі бренди як: Sony, Nokia, Philips та більшість інших світових лідерів з виробництва мобільної та іншої побутової техніки.

Головний секрет такої популярності відкриття і роботи фабрик та заводів на території Китаю таїться не лише в дешевій робочій силі та працелюбних китайцях. Одним із основних факторів, який штовхає гігантів світової електроніки переносити виробництво в Піднебесну і закривати свої заводи у Європі, тим самим підсилюючи безробіття, став метал.

Вся правда полягає у тому, що для виготовлення будь-якого сучасного високотехнологічного продукту використовується рідкоземельний метал. Рідкоземельні метали застосовують у радіоелектроніці, приладобудуванні, атомній техніці, машинобудуванні, хімічній та інших промисловостях. Якщо говорити строго про телефони, то лантан застосовується у літій-іонній батареї, неодимовий сплав – у бокових магнітах для прикріплення смарт-кришки, а при поліруванні скляної кришки екрану застосовується оксид церію.

Лантан Неодим Церий

А тепер найцікавіше! В Китаї здійснюється видобуток 95-97% усіх рідкоземельних елементів на землі! Завдяки запасам цих металів Китай впевнено тримає у руках світових виробників електроніки і щоденно просувається вгору по драбині світової економіки.

Погодьтеся, що вищеперелічені факти змушують по-новому дивитись на надпис Made in China. Крім того, якщо провести невеличку екскурсію в історію, то усім відомо, що впродовж століть Китай залишається однією з країн-лідерів у виробництві чаю, фарфору, паперу, шовку та інших товарів, при цьому не втрачаючи репутації.

Усі чутки і розмови про неякісну китайську продукцію ідуть від недобросовісних перекупщиків, котрі, купуючи китайські товари за копійки, виставляють їх на нашому ринку по завищених цінах. Водночас ніхто не слідкує за якістю, транспортуванням, доставкою та упакуванням, і товар, перелетівши чи перепливши півсвіту, було пошкоджено у дорозі, а не на фабриці. Коли ведеться постачання з європейських країн, де тільки один лиш товар у кілька разів дорожчий, то цілий процес перевезення відслідковується набагато уважніше. Підвищеної уваги товари з Європи заслужили через те, що тут можна потрапити й до суду, звівши наклеп на якість європейського товару. Логіка продавців приблизно така – а потім усі скарги та претензії клієнтів переадресувати на маркування «вироблено у Китаї» і заявити про те, що товар не підлягає заміні, оскільки, ніхто не поїде у Піднебесну на завод, щоб написати скаргу чи подати позов до суду.

Ні для кого не секрет, що на сайті ВСІ ЗАПЧАСТИНИ можна знайти багато як оригінальної, так і китайської продукції. Працюючи напряму з китайськими виробниками, ми намагаємось не закуповувати дешевий та неякісний товар. Якщо ж якість товару залишає бажати кращого, ми обов’язково попереджаємо про це наших клієнтів відповідною інформацією в описі товару. У нашому магазині ціна продукції також регулюється і співвідноситься з якістю. Ми цінуємо наших клієнтів і завжди готові взяти на себе всі витрати при заміні неякісного товару. Працівники нашого магазину перевіряють товар до і після транспортування, а також перед відправкою клієнту. Таким чином, ми завжди слідкуємо за якістю товару та ідемо назустріч клієнту, намагаючись забезпечити краще співвідношення ціна-якість.

Магазин ВСІ ЗАПЧАСТИНИ робить все можливе, щоб покупки, зроблені на нашому сайті, приносили вам користь і виправдовували ваші очікування.

Копіювання матеріалів з сайту all-spares.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.
Чат з продажів
 Онлайн чат не у мережі
Контакти
Телефон:
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти