Як захистити смартфон зимою?
Осінь уже йде до свого завершення осінь, підходить зима. Ні для кого не секрет, що саме в цей час найчастіше ламаються смартфони. Погода взимку зовсім непривітна до сучасних комунікаційних пристроїв.
Отже сьогодні ми поділимося з вами кількома порадами, які допоможуть вашому смартфону дожити до весни!
Сучасні пристрої дуже чутливі до температурних коливань. Від низької температури страждає не лише батарея, але й дієздатність пристрою в цілому. Смартфони із сенсорними екранами дуже чутливі до зміни температури,а коли на вулиці сильний мороз, то можуть й зовсім відмовитися працювати.
Скористайтеся цими порадами, щоб вберегти смартфон зимою.
Порада №1: захистіть пристрій від переохолодження
Щоб запобігти вищевказаним проблемам, потрібно:
- використовувати чохол. Це завжди додатковий захист в будь-яку пору року. Обирайте чохли, які захищають не лише корпус, а й сенсорний екран. Сьогодні їх асортимент просто величезний. Існують футляри, які захищають смартфон від вологи (водонепроникні), низьких температур, а також від механічних та фізичних пошкоджень (протиударні).
- носіть пристрій в кишені куртки, бажано у внутрішній кишені. Так ви захистите смартфон від потрапляння вологи та переохолодження взимку без використання чохла.
- не залишайте девайс в автомобілі. Не забувайте, що з часом температура в салоні припаркованої машини фактично зрівняється з температурою надворі. Якщо ваш смартфон залишиться ночувати в салоні, то зранку ви вже навряд чи знайдете його в робочому стані. Як мінімум сяде батарея, як максимум перестане працювати сенсор.
Порада №2: не допускайте утворення конденсату
Конденсат, як і будь-який тип вологи, згубно впливає на всі пристрої, особливо це стосується смартфонів. Якщо пристрій не був належним чином захищений надворі, то після короткого перебування в приміщення на ньому може утворитися конденсат. Під дією конденсату із ладу можуть вийти всі внутрішні компоненти смартфону. Ремонт несправностей такого типу досить дорогий, а інколи й зовсім неможливий. На додачу ще й гарантійні умови не діють на такого роду поломки.
Після того як повертаєтеся знадвору, в жодному разі не залишайте телефон біля батареї чи каміну. Різка зміна температури сприяє утворенню конденсату.
Якщо після повернення в приміщення ви побачили, що утворився конденсат, тоді витягніть батарею та не вставляйте її назад , доки пристрій повністю не висохне.
Сьогодні існує багато моделей смартфонів, з яких витягнути батарею без спеціальних викруток зовсім непросто, а подекуди й неможливо.
В такому випадку, якщо утворився сильний конденсат, смартфон потрібно негайно покласти в посудину із рисом. Насипте рис в посудину, покладіть смартфон та зверху покрийте його рисом. Рис – найкращий засіб для усунення вологи з телефону. Він швидко вбирає воду та завжди є дома під рукою.
Порада №3: бережіть смартфон від снігу
Сніг - це все ж таки вода, якщо він потрапить всередину пристрою, девайс може вийти з ладу. Не використовуйте смартфон, коли надворі хурделиця чи падає сніг. Якщо вам потрібно терміново зателефонувати, зайдіть в найближчий магазин або будь-яке інше приміщення. Так ви зможете не лише безпечно перетелефонувати, а й трошки зігрітися.☺
Не забувайте користуватися гарнітурою. Використовуючи навушники, вам не доведеться витягувати смартфон із кишені чи сумки в погану погоду. На вхідний дзвінок можна відповісти всього лише, натиснувши кнопку прийому виклику на гарнітурі.
Як ще один вихід із ситуації, можна скористатися функцією автоматичного прийому виклику. Це дуже зручно, оскільки багато сенсорних екранів погано реагують на дотики при низькій температурі. Цей режим дозволяє переадресовувати всі дзвінки на гарнітуру.
Якщо ви не маєте гарнітури чи не користуєтеся нею з особистих міркувань, в такому випадку можна використовувати водонепроникний чохол. Він допоможе зберегти пристрій цілим та неушкодженим, навіть якщо ви його впустите в калюжу чи кучугуру снігу.
Порада №4: правильна експлуатація батареї
- Не ставте пристрій на зарядку після того, як повернулися знадвору. Залиште девайс в приміщення (приблизно 30 хв), щоб він встиг нагрітися до кімнатної температури. Заряджати літій-іонний акумулятор рекомендується при температурі від +5 до +45 °C.
- Якщо батарея вже розрядилася на холоді, а вам потрібно терміново зателефонувати чи надіслати sms, спробуйте розтерти її руками або покласти до внутрішньої кишені, щоб вона зігрілася.
- Щоб не стати заручником розрядженої батареї взимку, рекомендуємо носити з собою запасний акумулятор або power bank (павер банк).
Порада № 5: що робити, коли смартфон впав у кучугуру
Не забувайте, що сніг – це замерзла вода. Після падіння телефону в кучугуру потрібно провести ті ж реанімаційні дії, що й при падінні у воду. Читайте детальніше, що робити, якщо смартфон впав у воду в нашій статті.
Якщо вашому смартфону все-таки не пощастило, і він не зміг пройти випробування водою, тоді інтернет-магазин ВСІ ЗАПЧАСТИНИ завжди до ваших послуг. У нас широкий асортимент запчастин для смартфонів, а також мобільних телефонів та планшетів.
Наталія Зінько