Як приклеїти скло до дисплейного модуля з допомогою ОСА-плівки

В попередніх статтях ми познайомили вас з пристроями для розклеювання дисплейного модуля, зняття УФ-клею/ОСА-плівки, а також ламінаторами для приклеювання ОСА та поляризаційної плівок.

Сьогодні ми розглянемо абсолютно нові пристрої для приклеювання скла. Ми розповімо вам про автоклави та преси, які легко приклеять скло до дисплейного модуля з допомогою ОСА-плівки.

Та спочатку пригадаємо, як правильно підготувати модуль перед приклеюванням.

Підготовка модуля до приклеювання скла

Щоб приклеїти скло однієї лише плівки буде не достатньо. Для ремонту модуля з допомогою ОСА-плівки знадобляться:

  • пристрій для склеювання дисплейного модуля,
  • фіксатор модуля,
  • стікер,
  • нове скло.

Як правильно приклеювати плівку на дисплей, ми розповідали в попередній статті.

Покладіть дисплейний модуль з вже приклеєною плівкою в фіксатор. З допомогою стікера зніміть захисну плівку та зверху покладіть скло. Акуратно, легко притисніть скло посередині.

Після того як ви поставили скло зверху на модуль, всередині можуть з’явитися бульбашки повітря. Також вони можуть виникнути після приклеювання ОСА-плівки до модулю. Саме тому для роботи з такими дефектами були створені пристрої для приклеювання дисплейних модулів.

Перед тим як покласти модуль в пристрій, потрібно встановити температуру та час. Температура встановлюється в діапазоні від 40 до 60 °С, в залежності від моделі дисплейного модуля та кількості бульбашок. За таким же принципом встановлюється таймер, від 15 до 30 хвилин.

Пропонуємо ближче познайомитися з пристроями для приклеювання скла та їхніми характеристиками.

Приклеювання скла під тиском (автоклав)

 Моделі AS-1518, AS-1620 та AS-2030

Моделі AS-1518, AS-1620 та AS-2030 - це пристрої, які приклеюють скло до дисплейного модуля під тиском з допомогою ОСА-плівки.

AS-1518 та AS-1620 використовуються для пристроїв з діагоналлю до 7".

Автоклав AS-2030 відрізняється розміром (він дещо більший) та використовується для пристроїв з діагоналлю до 13". Для роботи цього пристрою необхідний повітряний компресор, який в комплект не входить. Його можна придбати окремо тут.

Принцип роботи цих пристроїв, а також їхні технічні характеристики однакові. Відрізняються вони лише компанією-виробником та матеріалами, з яких їх виготовлено.

Приклеювання скла під пресом

 Моделі YD-118 та VP-203L

В моделях YD-118 та VP-203L фактично однаковий принцип роботи, проте зовні вони повністю відрізняються. Обидва пристрої приклеюють скло з допомогою пресу. Нижня платформа має килимок, на який кладеться модуль. Верхня платформа нагрівається до встановленої температури й під тиском опускає нагрітий верхній прес на дисплейний модуль. Верхній прес підніметься автоматично, як тільки пристрій завершить процес приклеювання. Тільки після цього дозволяється витягувати модуль з камери.

Вищеперелічені пристрої прийнято використовувати для планшетів, проте для смартфонів вони також підходять. Модель YD-118 підходить для ремонту пристроїв діагоналлю до 11", VP-203L застосовують для 13 дюймових девайсів.

У комплектацію цих моделей входять вакуумний насос та компресор.

Приклеювання скла з допомогою пресу та автоклава

Моделі LY-898 та Triangel

Зараз ми познайомимося з, так би мовити, пристроями «4-в-1». В одному пристрої помістилися вакуумний насос, повітряний компресор, вакуумний прес та автоклав.

Ми пропонуємо дві моделі LY-898 та Triangel. Різниця між ними лише в компанії- виробникові, а також в матеріалах, з яких виготовлено пристрій. Принцип роботи цих пристроїв однаковий.

Покладіть дисплей зі склом на килимок під прес. Встановіть температуру, беручи до уваги модель модуля та кількість повітряних бульбашок. Нагрітий прес опуститься на модуль та під тиском приклеїть скло. Щойно пристрій закінчить процес приклеювання, верхній прес підніметься автоматично. Після цього дозволяється витягувати модуль з камери.

Якщо після роботи пресу залишилися повітряні бульбашки, модуль потрібно ще на деякий час помістити в автоклав. Автоклав рекомендується використовувати в будь-якому випадку, навіть якщо бульбашок не залишилося.

Варто зазначити, що існують моделі телефонів/смартфонів, в яких потрібно знімати підсвітку перед тим, як класти модуль під прес. В такому випадку на допомогу приходить автоклав. Для приклеювання скла в автоклаві підсвітку знімати не потрібно. Адже в автоклаві приклеювання відбувається під тиском повітря.

Втім, кожен майстер може індивідуально розробити свій підхід до роботи з цим приладами. Наприклад, використовувати тільки прес або тільки автоклав для приклеювання скла. Але для цього необхідно мати досвід роботи з такими пристроями, а також знати особливості (час, тиск, температура) приклеювання конкретних моделей модулів.

Моделі LY-898 та Triangel дуже зручні тим, що не потрібно купувати додаткове обладнання. Обидва пристрої досить компактні, особливо зважаючи на те, що всі необхідні прилади вже вмонтовані. У вашому сервісному центрі такий пристрій не займе більше місця, ніж мікрохвильова піч на кухні.

Підведемо підсумки?

Сьогодні ми дійшли до фінішу в процесі приклеювання скла до дисплейного модуля.

Отже пригадаємо, що спочатку слід відклеїти старе розбите скло. Для цього рекомендується використовувати сепаратор.

Після зняття скла потрібно очистити поверхню дисплею (зрізати клей) з допомогою пристрою для зняття УФ-клею.

Коли дисплейний модуль буде абсолютно чистий та знежирений, на нього приклеюють ОСА-плівку. Щоб зробити це швидко та акуратно, скористайтеся ламінатором.

І нарешті, фінальна стадія ремонту дисплейного модуля. Зніміть захисну плівку з ОСА-плівки, зверху покладіть нове скло, трохи притиснувши його посередині. Після цього відправте модуль під прес або в автоклав для остаточного приклеювання та видалення повітряних бульбашок.

Власне кажучи, ось і все! З допомогою вищезгаданих пристроїв заміна скла в дисплейному модулі займе лише декілька хвилин.

Пристрої для ремонту дисплейного модуля допоможуть замінити скло якісно, швидко та акуратно. За якістю склеювання відремонтований модуль ні чим не відрізнятиметься від оригіналу.

Якщо ви бажаєте придбати якийсь із приладів для ремонту дисплейних модулів, але його немає в наявності, зверніться до менеджера в чат з продажу для оформлення попереднього замовлення.

Копіювання матеріалів з сайту all-spares.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.
Чат з продажів
 Онлайн чат у мережі
Контакти
Телефон:
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти