Як дізнатися, який дисплей встановлено в смартфоні Xiaomi

Xiaomi – відносно молодий, проте уже мегапопулярний бренд смартфонів у всьому світі.

На старті компанія займалася програмним забезпеченням, а не виробництвом техніки. Спочатку Xiaomi створила оболонку MIUI і популяризувала її через Google Play. Згодом у MIUI з'явилося доволі багато шанувальників у всьому світі, і Xiaomi перейшли безпосередньо до створення смартфонів, планшетів та інших аксесуарів.

Для виробництва гаджетів компанія вирішила не витрачати гроші на відкриття заводів, яких у Китаї й так хоч греблю гати. Девайси Xiaomi – це по суті набір деталей з різних заводів і від різних виробників.

Дисплеї – не виняток. Їх виготовляють на заводах EBBG, Tianma та BOE. Здавалося б, що усі дисплеї мали б бути ідентичними, але на практиці це зовсім не так. Дисплеї, зроблені для однієї моделі, але на різних заводах, будуть відрізнятися за яскравістю, якістю передачі кольорів, насиченістю відтінків та іншими характеристикам. Наприклад, матриці від Tianma дають фіолетовий відтінок, і кнопки навігації у цих дисплеїв лише сірого кольору. Матриці від фабрики EBBG дають жовтий відтінок. Про особливості продукції фабрики BOE інформації немає.

Трапляються випадки, коли клієнт замовляє дисплей, встановлює його і, побачивши різницю у відтворенні кольорів, думає, що це копія, а не оригінал. Хоча насправді проблема у різних місцях виробництва, а не в оригінальності запчастини. І тут немає вини ані покупця, ані продавця.

Коли настає час ремонту, клієнтам доволі важко самостійно визначити фабрику, на якій виготовляли дисплей для конкретного телефона.

Тому ми розповімо, як легко можна отримати потрібні дані. Усю інформацію про пристрій ви знайдете в інженерному меню.

Ось два доволі прості способи потрапити до нього:

  1. відкрийте налаштування телефона, перейдіть в розділ Інформація про пристрій і 5 разів поспіль натисніть на пункт Ядро. Перед вами відкриється інженерне меню. Зайдіть в розділ Інформація про версію. У рядку LCD зазначений виробник (vendor). У нашому випадку – це фабрика Tianma.
  2. введіть в розділі набору номера телефону одну з нижчезазначених комбінацій. З їхньою допомогою ви також потрапите в інженерне меню, де вказана інформація про смартфон.
  • *#*#6484#*#*
  • *#*#4636#*#*
  • *#*#3646633#*#*
Як дізнатися, який дисплей встановлено в смартфоні Xiaomi?

Дізналися фабрику-виробника дисплея? Вкажіть цю інформацію під час оформлення замовлення. Лише так ви зможете бути певними, що ваш новий дисплей буде такий ж, як і оригінал, встановлений на заводі.

Як бачимо, все не так страшно, як могло б видаватися на перший погляд. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся в наш контакт-центр. Ми з радістю і швидко допоможемо вам підібрати запчастину.


 
Чат з продажу
sales@all-spares.ua
Мобільна версія
Українська
Темним підсвічуванням виділені склади, на яких є товар.
К - Наявність товарів на складі Київ
Л - Наявність товарів на складі Львів
Х - Наявність товарів на складі Харків
Д - Наявність товарів на складі Дніпро