Правила експлуатації та зберігання акумулятора

11.08.2011

Бережіть батарею від вогню і води, надмірного нагрівання (охолодження), а також різких перепадів температур. Не використовуйте батарею при температурах вище +40 ° С або нижче -25°С. Робочі характеристики Ni-Mh та Li-ion акумуляторів погіршуються при температурі нижче -10 °С і 0° С відповідно, тому при тривалому впливі низьких температур телефон слід захистити від холоду. Не залишайте телефон в зоні підвищених температур. Це може призвести до скорочення терміну служби електронних компонентів, пошкодження акумулятора, а також деформації або плавлення деяких синтетичних матеріалів. При температурі вище 40°С акумулятор не заряджається.

При зберіганні не допускайте, щоб контакти акумулятора доторкалися до металевих предметів. Можливою причиною швидкого розрядження батареї може бути сама внутрішня контактна група вашого стільникового телефону.

Ніколи не намагайтеся розібрати батарею самостійно. Відновити сучасні акумулятори в домашніх умовах неможливо.

Бережіть акумулятор від ударів, не допускайте його падіння. Різкий удар може змістити чи пошкодити внутрішню систему живлення або приховані контакти. Використовуйте додаткові засоби захисту телефону, наприклад, чохли спеціальні бампери.

Намагайтеся не допускати повного розрядження акумуляторів і закорочення контактів.

Перед заміною батареї слід вимкнути телефон.

Для зарядження батареї користуйтеся тільки оригінальними зарядними пристроями, які рекомендує виробник.

Не слід залишати батарею у включеному зарядному пристрої довше, ніж на 24 години.

Зберігати акумулятори потрібно в сухому і прохолодному місці. Нікелеві акумулятори необхідно раз на півроку «потренувати» (кілька разів поспіль розрядити і зарядити ), літієві достатньо раз на рік просто підзаряджати, щоб не допустити їх повного розрядження (якщо напруга літієвого елемента впаде менше 3 В, то відновити його буде неможливо). Якщо ви не збираєтесь користуватись телефоном більше тижня, повністю зарядіть акумулятор та зберігайте його окремо від телефону.

Оптимальні значення робочих характеристик акумулятора досягаються лише після 3-4 перших повних циклів заряджання-розряджання

Особливості заряджання батарей:

Ni-Mh — щоб уникнути зменшення ємності батареї, її слід заряджати тільки після повної розрядки. Рекомендований час початкової зарядки для нових батарей в пристроях всіх типів — 14 годин.

Li -Ion, Li -Pol — ці батареї не вимагають попереднього розряджання перед заряджанням. Батареї заряджаються тільки в при температурі в межахвід +5 ° С до +45 ° С. Рекомендований час початкового заряджання для нових батарей в пристроях всіх типів — 5 годин.

Перед використанням перевірте, що ваша батарея повністю заряджена.

Протирайте батарею та контакти чистою, м'якою і сухою тканиною.

Акумулятор може нагріватися під час роботи або заряджання, це нормальне явище.

Під час тривалого зберігання батарея може розрядитися. Якщо ви тимчасово не використовуєте акумулятор, від'єднайте його від телефону або зарядного пристрою для уникнення втрати ємності.

При недотриманні правил експлуатації та заряджання батареї її номінальна ємність (а отже, і час роботи) може зменшитися.

Додаткові характеристики

  • Ni-Mh — порівняно непогано працюють при від’ємній температурі, при правильній експлуатації витримують до 600-800 повних циклів заряджання-розряджання, але мають так званий ефект пам'яті.
  • Li-ion — у акумуляторів цього типу повністю відсутній "ефект пам'яті". У таких батареях дещо підвищений внутрішній опір, особливо на морозі. Це, може проявлятися у самовільному відключенні телефону під час розмови при від’ємній температурі. Тому не рекомендується допускати надмірного переохолодження телефону з літієвим акумулятором. При правильній експлуатації такі батареї витримують до 500-600 повних циклів заряджання-розряджання.
  • Li -Pol теж позбавлені "ефекту пам'яті". При правильній експлуатації витримують до 300-400 повних циклів заряджання-розряджання.
Копіювання матеріалів з сайту all-spares.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.
Увійти в чат
Онлайн чат Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Онлайн чат Офлайн
Чат з продажів
 Онлайн чат не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти