Яким китайським брендам можна довіряти?
За останні декілька років бажання мати смартфон з'явилося не лише в тих, хто йде в ногу з часом, але й у старшого покоління, а також дітей. Майбутній власник смартфона зазвичай шукає варіант з максимально вигідним співвідношенням ціна-якість. Покупці часто зупиняють свій вибір на китайських брендах. А чому б і ні? Ціна не кусається та й характеристики непогані.
Ми вирішили розповісти вам, яким китайським брендам справді можна довіряти.
На жаль, їх не так вже й багато. Ми розповімо про п'ятірку кращих і перевірених виробників на китайському ринку.
OPPO
Це китайська компанія, що займається виробництвом аудіо та відеотехніки. У 2011 році OPPO успішно увійшла на ринок смартфонів. У них є власний завод в Китаї, де виготовляється їхня продукція. Для своїх смартфонів OPPO використовує чіпи від Qualcomm та MediaTek. Вся продукція проходить тестування та жорсткий контроль якості.
Смартфони OPPO офіційно можна придбати в США, Англії, Гонконгу, Тайвані, Австралії, Росії, В'єтнамі, Індонезії.
Не можна сказати, що їхні пристрої належать до бюджетних. Вартість смартфонів дещо нижча, ніж у розрекламованих Samsung та Apple, проте за якістю вони не поступаються. Якщо ви вирішили купити такий девайс, перевірте, чи є у вашій країні офіційне представництво, щоб потім не виникло проблем із запчастинами та обслуговуванням.
Lenovo
Цей бренд вже багато років тримає високі позиції на ринку смартфонів. Компанія доволі велика, її штат налічує понад 59 800 співробітників. Офіси розташовані в США, КНР та Японії.
Серед моделей Lenovo є як бюджетні варіанти, так і моделі вищого класу якості. Варто зазначити, що бюджетні смартфони від Lenovo не підходять для потужних ігор або роботи зі складними програмами. Проте, якщо мова йде про флагмани, то вони не поступаються світовим лідерам, проте коштують дешевше. Для звичайного щоденного використання смартфони Lenovo – це доволі хороший варіант. Ще одна перевага пристроїв від Lenovo – це постійна наявність запчастин.
Huawei
Компанія вважається довгожителем ринку комунікаційного устаткування. Попит на смартфони Huawei не падає вже багато років, вони впевнено займають 3 місце за обсягом продажів в світі.
Якщо говорити про якість компонентів та складання цих смартфонів, то вони знаходяться на одному рівні з Lenovo. Смартфони від Huawei ідеально підходять для щоденного використання. Якщо ви збираєтеся грати або працювати на смартфоні цього бренду, тоді беріть флагман, оскільки бюджетна модель може перегріватися або зависати. Huawei виробляє досить якісні пристрої та й ціни у них зазвичай нижчі, ніж в інших брендів.
Meizu
Meizu належить до 10 кращих виробників смартфонів в Китаї. Компанія працює на ринку комунікаційних пристроїв з 2003 року. Виробництвом смартфонів почали займатися з 2007 року. Якщо ви меломан та віддаєте перевагу смартфонам з якісним звуком, тоді пристрої від Meizu підійдуть вам. Флагмани цього бренду оснащують дискретним ЦАП. Стосовно процесора, то для своїх смартфонів компанія використовує чіпсети MTK, які належать до середнього класу якості, якщо порівнювати з чіпами Qualcomm. Meizu використовує топові процесори від MediaTek лише для флагманів, але й ціна у них відповідна.
Часом MediaTek не встигає передати розробникам драйвери на попередні чіпсети, тому користувачі можуть вчасно не отримати нову версію Android для свого смартфона. Та це не є безпосередньою проблемою смартфонів Meizu, адже від цього не застрахований жоден смартфон з процесором від MediaTek.
Шукаєте гарний смартфон з доступною ціною – сміливо обирайте Meizu. Якщо смартфон зламається або постраждає дисплейний модуль, оригінальні запчастини для цих пристроїв знайдуться без проблем.
Xiaomi
Нікого не здивує, що продукція Xiaomi опинилася на першому місці. Це доволі молодий та відомий бренд, який вже встиг відмінно зарекомендувати себе на ринку. Компанія була зареєстрована у Китаї в 2010 році. Основним продуктом є смартфони, але в планах є виробництво планшетів, смарт-годинників, телевізійних приставок, комп'ютерів і аксесуарів. Xiaomi практично нічого не отримує з продажу смартфонів, основний прибуток компанія отримує від продажу іншої електроніки та аксесуарів (мережеве обладнання, навушники, фітнес-браслети, зовнішні акумулятори, ваги і т. д.).
Купити пристрій з аналогічними характеристиками та високим класом якості за ціною, яку пропонує Xiaomi, практично неможливо.
Оскільки компанія виробляє побутову техніку, всі моделі смартфонів мають ІК-порт. Це дозволяє перетворювати смартфон в універсальний пульт керування для телевізорів, кондиціонерів, домашніх кінотеатрів та іншої електроніки.
Особлива увага надається начинці пристроїв, навіть бюджетні смартфони отримують чіпи середнього рівня від Qualcomm Snapdragon або топові від MediaTek. Відповідно продуктивність в іграх та складних програмах вища, ніж у попередніх брендів.
Загалом, якщо вирішили придбати китайський гаджет, то вибір очевидний.
Сьогодні ринок смартфонів перенасичений бюджетними пристроями. Якщо ви шукайте звичайний телефон з можливістю подзвонити, написати повідомлення або посидіти в соцмережах і форумах, то вам цілком підійдуть пристрої від OnePlus, ZTE, Umi, Blu, Fly, Prestigio, Gionee, Jiayu і т д.
Не вибирайте смартфон лише за кількістю ядер, пікселів в камері або за роздільною здатністю екрана. Всі характеристики потрібно розглядати в співвідношенні з іншими параметрами. Наприклад, користувачі звикли вважати, що камера на 8 МП фотографує нормально, а ось камери на 13 або 16 МП – просто ідеально. Тут важливо знати, що кількість пікселів впливає на кінцеву роздільну здатність фото, а не на його якість. На якість впливають світлосила, шумозаглушення, швидкість спрацьовування автофокуса і т. д. Вирішили купити недорогий смартфон – будьте готові, що зазначені технічні характеристики можуть бути завищені або не відповідатимуть вашим очікуванням.
Якщо у вас виникнуть проблеми з пошуком запчастин для китайського смартфона або планшета, заходьте до нас на сайт. У нас завжди є великий вибір запчастин різного класу якості для китайських брендів за доступними цінами.