Кабелі Ugreen пройшли сертифікацію MFi від Apple
Заряджання смартфонів стало такою ж невід'ємною частиною нашого життя, як і споживання їжі. Кожного дня ми думаємо про те, що потрібно поїсти нам і так само, як «погодувати» свій девайс. Ба більше, іноді ми можемо забути про їжу і піти спати голодними, але поставити гаджет на зарядку на ніч – це святе. Як же ми зможемо прожити весь наступний день без соцмереж, новин та спілкування по телефону? Здавалося б, звучить якось безглуздо, але це факт.
Помітивши індикатор розрядженої батареї на дисплеї, ми відразу починаємо шукати зарядний пристрій, кабелі, розетку. І ось все потрібне у вас є, ви підключаєте пристрій до електромережі, а тут сюрприз! Нічого не відбувається, телефон не заряджається. Практично кожен власник смартфона потрапляв в таку ситуацію. Потім ви починаєте шукати в чому ж причина: струм є, індикатор на блоці живлення світиться. І тут ви починаєте підозрювати кабель. Найчастіше саме несправність кабелю виявляється головною проблемою.
Кабелі для продукції Apple
З проблемами заряджання та кабелів часто стикаються власники техніки Apple. Ці пристрої вміють розпізнавати надійність кабелю. В оригінальних і сертифікованих каблеях є спеціальний чіп, який допомагає операційній системі визначити чи безпечний кабель. Перший-ліпший кабель для продукції Apple не підходить або ж підходить, але ненадовго, поки девайс не розпізнає підробку на рівні iOS. Якщо на екрані з'явилося повідомлення «Цей кабель або аксесуар не сертифікований, тому надійність його роботи з цим iPhone не гарантовано.», можете спокійно його викидати. Звичайно, в Інтернеті є різні рекомендації, як використовувати кабель в таких випадках, проте вже за тиждень-другий вам просто набридне щодня танцювати з бубном біля зарядного пристрою.
Що ж робити з цими дротами? Є два варіанти: купити доволі дорогий оригінальний кабель або більш доступний по ціні сертифікований кабель.
Оригінальні кабелі – це, звичайно, добре, проте коли мова йде про Apple, їхня ціна кусається, і вони ламаються так само, як і усі інші.
У чому перевага сертифікованого кабелю?
Ще з 2005 року компанія Apple дозволила використовувати аксесуари інших компаній для своїх пристроїв, але для цього потрібно пройти спеціальну сертифікацію MFi.
Що таке MFi?
Абревіатура MFi (анг. Made for iPhone/iPod/iPad) означає: вироблено для iPhone, iPod, iPad.
Компанії, які хочуть виготовляти аксесуари для Apple, і щоб їхня продукція підтримувалася iOS, повинні пройти сертифікацію MFi. Усі компанії, які отримали цю реєстрацію, мають ексклюзивне право розміщувати логотип MFi на коробках зі своїми товарами. Наявність логотипу гарантує користувачеві, що цей аксесуар не буде заблокований iOS.
У випадку з кабелями Lightning сертифікація MFi дає гарантію, що кабель можна використовувати для заряджання, синхронізації та передачі даних з пристрою. Очевидно, що сертифікований кабель буде коштувати дещо дорожче. За кожен такий кабель Apple отримує відповідні грошові відрахування і таким чином бере на себе відповідальність за те, що вони безпечні для вашого пристрою. Та як не крути, все одно ціна сертифікованого кабелю буде дешевшою, ніж оригінального.
UGREEN та MFi
Нещодавно сертифікацію MFi пройшли кабелі ТМ UGREEN. Вони вже давно на ринку і добре зарекомендували себе в роботі з пристроями на ОС Android, а тепер їх офіційно схвалила і яблучна корпорація. Кожен кабель має спеціальний чіп, який підказує iOS, що кабель надійний, і запобігає появі повідомлення-помилки.
Асортимент від UGREEN доволі великий. Є кабелі довжиною 25 см, 50 см, 100 см, 150 см і навіть 200 см. Якщо говорити про довжину, то для заряджання вдома або на роботі варто купувати довгі кабелі від 1 м, оскільки вони довші і дозволяють використовувати смартфон під час зарядки. Короткий кабель зручний лише для підзарядки з допомогою power bank або в машині. До речі, довжина кабелю на швидкість та якість зарядки не впливає. Також кабелі від UGREEN можна використовувати для швидкої зарядки.
Існує хибна думка, що кабель надійніший, якщо він товстий. Це зовсім не так, адже тут відіграє роль не товщина, а еластичність. Еластичний кабель не так сильно піддається механічним пошкодженням, які часто виникають біля основи штекера.
Також варто звернути увагу на те, як в кабелях UGREEN виконано з'єднання кабелю та штекера. Кріплення має округлий край, що покращує гнучкість, і кабель не зношується. Конектори Lightning та USB зібрані монолітно, і після сильного натискання не розпадаються і не розхитуються.
Відмінний варіант обплетення – текстильний. Він не менш надійний за гумовий або пластиковий, але сильно не заплутується. Раніше вважали, що плоскі кабелі не закручуються. Та практика показала, що в цьому аспекті вони нічим не відрізняються від стандартних.
Варто звернути увагу, що кабелі UGREEN несумісні зі старими моделями пристроїв, наприклад, iPhone 4, iPad2, iPad 3, iPod Nano 6, iPod Touch 4 і старими версіями.
Якщо ви шукаєте недорогий, проте якісний кабель для заряджання смартфона, то можете сміливо купувати UGREEN. Ці кабелі відмінно працюють як з Android-пристроями, так і з гаджетами на iOS.
Замовити та придбати кабелі різної довжини та обплетення можна у розділі кабелі, адаптери UGREEN. Заряджайте свій девайс швидко та на повну!
Команда ВСІ ЗАПЧАСТИНИ