Все про копії та оригінали запчастин для мобільних: корпуси, шлейфи та дисплеї

Індустрія комунікаційних гаджетів стрімко розвивається. Кожного дня з’являються все нові й нові моделі смартфонів та планшетів. Ринок запчастин не відстає, і такими ж темпами виробляються товари з новими класами якості. Для однієї моделі смартфона/планшета ми пропонуємо відразу декілька варіантів запчастин з різною ціною.

Ви запитаєте, чому така різниця у ціні, якщо деталь, начебто, одна й та ж. Відповідаємо: уся справа в класах якості.

Щоб отримати більш точне уявлення, ми пропонуємо ознайомитися з класами якості запчастин і з'ясувати, чим вони відрізняються і як це впливає на їхню ціну.

Ця класифікація стосується усіх основних запчастин: дисплеїв, дисплейних модулів, сенсорних екранів, корпусів, шлейфів тощо.

Усі запчастини поділяються на такі класи якості:

 • Copy – це бюджетна копія, виготовлена з дешевої сировини та матеріалів. Відповідно у неї короткий експлуатаційний період. Ці запчастини суттєво відрізняються від оригінальних за якістю та ціною.
 • High Copy – це також бюджетна копія, яка за своїми характеристиками подібна до оригіналу. Компоненти виробляються з матеріалів, схожих за якістю на оригінальні. Від оригіналу вони можуть відрізнятися яскравістю, контрастом кольорів, звуком, якістю пластмаси і т. д. Доволі часто під виглядом High Copy продають запчастини з класу Copy. Якщо на іншому сайті ціна такого ж товару значно нижча, ніж у нашому магазині, це означає, що перед вами дешева копія.
 • Original PRC – високоякісна оригінальна запчастина. Для комплектації запчастин цього класу використовують оригінальні компоненти. У певних випадках можливе використання компонентів від китайських виробників, які аналогічні до оригінальних. Наявність цих запчастин зазначена в назві товару.
 • До класу Original PRC належать дисплейні модулі з такими характеристиками:

  • Change Glass – це запчастина, яка складається з оригінального дисплея, сенсорного екрана та неоригінального верхнього скла китайського виробництва. Якість запчастини, її працездатність та зображення картинки не відрізняються від оригінального. Вартість такого модуля дещо менша, аніж оригінального.
  • Original Glass – це оригінальна запчастина, зібрана на сертифікованому заводі, з оригінальним дисплеєм, сенсорним екраном та верхнім склом. Залежно від бренду та моделі використовують верхнє скло Dragontrail Glass, Sapphire Crystal Glass або Gorilla Glass і т. п. Якість дисплейних модулів з характеристикою Original Glass така ж, як в оригінальних дисплеях, які встановлюють в смартфони на заводах. Ці запчастини дорогі, але їхня ціна виправдана.
  • Self-welded – запчастина, яка складається з оригінальних компонентів та зібрана на приватному підприємстві. Якість складання та деякі характеристики можуть несуттєво відрізнятися від оригіналу. Ціни на запчастини Self-welded дещо нижчі від цін на оригінали.

  Будьте уважні!
  Недобросовісні продавці під виглядом оригіналу продають запчастини з класу High Copy. Якщо ціна істотно нижча, ніж на нашому сайті – це високоякісна копія.

 • Original – це оригінальна запчастина, виготовлена на сертифікованому заводі. Усі запчастини, які належать до класу Original, проходять сертифікацію, оскільки їх використовують для ремонту пристроїв в офіційних сервісних центрах. Ці дисплеї ми замовляємо безпосередньо в офіційних представництвах. Ціни на запчастини класу Original високі. Купуючи такий дисплей, клієнт отримує гарантію, що запчастина не вийде з ладу наступного ж дня.

Ми рекомендуємо встановлювати запчастини в спеціалізованих сервісних центрах або у перевірених майстрів. Неправильне встановлення спричиняє пошкодження компонентів або запчастини загалом. У таких випадках умови гарантії не діють.

Наша команда регулярно відстежує появу новинок на ринку смартфонів та планшетів, щоб вчасно забезпечити наших клієнтів усіма потрібними запчастинами. Якщо ваш девайс зламався – не біда. У нас ви завжди зможете знайти або підібрати дисплей, сенсор або іншу деталь для вашого пристрою за доступною ціною.


 
Чат з продажу
sales@all-spares.ua
Мобільна версія
Українська
Темним підсвічуванням виділені склади, на яких є товар.
К - Наявність товарів на складі Київ
Л - Наявність товарів на складі Львів
Х - Наявність товарів на складі Харків
Д - Наявність товарів на складі Дніпро