Про нас

Офіс у Львові


Офіс у Києві


Офіс в Харкові


Офіс в Дніпрі

Хто ми

ВСІ ЗАПЧАСТИНИ – перший гуртовий інтернет-магазин запчастин для ремонту електроніки.

Переваги для покупців

ВСІ ЗАПЧАСТИНИ - це магазин, де кожен покупець зможе вигідно, швидко та зручно купити якісні запчастини для ремонту мобільних телефонів та планшетів та отримати при цьому високий рівень обслуговування і оперативність доставки. Щоденно ми стежимо за змінами на світовому ринку, щоб своєчасно запропонувати нашим покупцям найкращі ціни! Завдяки багаторівневій передпродажній перевірці ми гарантуємо високу якість товарів, професійне обслуговування, зручну для користувача підтримку і безпечні умови для покупок в магазині ВСІ ЗАПЧАСТИНИ. Окрім цього, на товари, придбані у нас, розповсюджується місячна гарантія. Для зручності ми пропонуємо клієнтам широкий вибір платіжних систем і способів доставки. Наші менеджери з продажу охоче відповідають на всі запитання протягом 24 годин на добу, 6 днів в тиждень (окрім неділі).

Серед основних функціональних переваг інтернет-магазину ВСІ ЗАПЧАСТИНИ:

  • зручна навігація, з допомогою якої ви легко знайдете потрібну запчастину;
  • процес купівлі максимально оптимізований і займає лічені хвилини;
  • для зареєстрованих гуртових покупців автоматично відображається персональна ціна;
  • регулярні акції і спеціальні цінові пропозиції;
  • кваліфіковані та уважні менеджери з продажу.

Більше про нові функціональні можливості магазину ВСІ ЗАПЧАСТИНИ читайте в розділі FAQ.

Асортимент продукції

Завдяки налагодженим прямим поставкам від виробників в магазині ВСІ ЗАПЧАСТИНИ завжди найвигідніші ціни. Таким чином, кожен покупець знайде в нашій крамниці те, що найкраще відповідатиме його вимогам.

Наша команда

За роки праці нам вдалось зібрати хорошу команду професіоналів. Наша мета – довгострокові відносини з клієнтами. Саме тому у нашій роботі ми застосовуємо інноваційні інструменти маркетингу, розширюємо асортимент, удосконалюємо обслуговування, підтримку користувачів та гарантійні умови.

Час роботи

Якщо ви хочете отримати інформацію про товар або його вартість, зверніться в онлайн-підтримку магазину ВСІ ЗАПЧАСТИНИ. Наші менеджери готові допомогти вам 24 години на добу, 6 днів на тиждень. Ви можете отримати відповіді на всі запитання, звернувшись в Чат з продажу, або написавши нам на електронну пошту. Усі запити відвідувачів сайту обробляються впродовж максимум 24 годин. Актуальну інформацію про статус замовлення можна подивитись на сторінці свого облікового запису. 

Представництва інтернет-магазину ВСІ ЗАПЧАСТИНИ працюють у Києві, Львові, Харкові та Дніпропетровську. Більш детальні координати наших офісів ви знайдете на сторінці Контакти.


 
Чат з продажу
sales@all-spares.ua
Мобільна версія
Українська
Темним підсвічуванням виділені склади, на яких є товар.
К - Наявність товарів на складі Київ
Л - Наявність товарів на складі Львів
Х - Наявність товарів на складі Харків
Д - Наявність товарів на складі Дніпро